Náš tým

Poznejte lékaře, kteří se budou s láskou starat o vaše zvířecí kamarády.

MVDr.
Zdeňka Nová


Jako malá holka jsem trávila spoustu času u prarodičů na Vysočině a jakmile to bylo možné, utíkala do místního kravína "na čumendu". Tam jsem poprvé viděla práci veterinárního lékaře v terénu a úplně mě to uchvátilo. A tak jsem kvůli krásným kravským očím (vážně jsou krásné) směřovala svoje kroky ke studiu veterinární medicíny.

Po ukončení studia jsem odešla do Žlebů, abych tady spolu s Luďkem budovala veterinární praxi a založila rodinu. Právě kvůli dětem jsem nakonec terénní praxi opustila a nyní se věnuji větším i menším mazlíčkům pouze u nás v ordinaci. A když zbyde trocha času, cvičím své dvě psí holky ve sportovní kynologii.

MVDr.
Luděk Nový


Jako syn veterináře mám péči o zvířata v krvi. Po vysoké škole jsem se vrátil už i se Zdeňkou zpátky domů, abychom postupně převzali praxi po mém otci. Několik let jsme společně praxi rozvíjeli a věnovali se oba jak mazlíčkům v ordinaci, tak zvířatům v terénu.

Postupem času se rozrostla nejen praxe, ale i naše rodina, a já začal jezdit to terénu sám. V ordinaci přibyli klienti i zaměstnanci a už tam na mě bylo moc rušno. Zaměřil jsem se proto hlavně na práci v terénu u větších i menších hospodářských zvířat. A tak každý den časně ráno vyrážím, abych jim byl k dispozici.

MVDr.
Petra Koudelková (Kaněrová)


Moji rodiče měli vždy velké hospodářství a mě ani nenapadlo, že bych se stala něčím jiným než veterinářkou. Moje studijní cesta tedy vedla z rodného Podkrkonoší na vysokou školu veterinární v Brně a po škole do mého prvního a zatím posledního zaměstnání ve Žlebech.

Chci se s velkou péčí věnovat nejen vašim pejskům a kočičkám v ordinaci, ale i hospodářským zvířatům v terénu.

MVDr.
Kamila Retta


Odmalička jsem tíhla ke koním a věnovala jim každou volnou chvilku. Logickou volbou proto bylo studium veterinární medicíny. Už během studia jsem se začala specializovat na pohybový aparát koní a psů. Po ukončení studia jsem se začala naplno věnovat fyzioterapii a chiropraxi psů a koní okořeněné kapkou homeopatie a Dornovy metody.

Díky holkám doktorkám z Petpetu se mi ale zastesklo po klasické práci v ordinaci a tak jsem se stala členem Petpet týmu.

Vet. asistent
Jakub Mandík


Doma jsem se odmalička pohyboval mezi zvířaty, s rodiči choval ovce a věnoval se včelaření. Praxe na střední zemědělské škole, kde jsem studoval obor veterinářství, mě pak zavedla do Žlebů na veterinární kliniku i do terénu. A bylo jasno.

Po maturitě jsem věrný heslu „o líných ústech“ neváhal a šel se ucházet o místo veterinárního asistenta. Povedlo se a teď jsem tu vám pacientům i doktorům plně k dispozici.

Chcete se objednat?

Objednaní pacienti mají při ošetření přednost.
Objednávejte se online, nebo po telefonu.